0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Сушильна машина Bosch WTM85251BY

25249 грн.
  • Є в наявності
  • Виробник:  Bosch
  • Модель:  WTM85251BY
25249 грн.
Опис

Сушильна машина Bosch WTM85251BY на 8 кг.

Сушильний автомат

Bosch WTM85251BY-сушильна машина конденсаційного типу від компанії Bosch. Німецький виробник побутової техніки більше півстоліття знаходиться на ринку і забезпечує його елегантними і функціональними побутовими виробами для дому. Сушильна машина необхідна в будинку так само, як і пральна, адже вона рівномірно і якісно сушить речі, піклуючись про делікатні тканини і особливості типів різного одягу.

Технічна характеристика

Bosch WTM85251BY оснащена барабаном з максимальним завантаженням до 8 кг і розрахований на 120 літрів. Потужність під'єднання пристрою становить 1080 Вт. Сушарка працює на середніх рівнях шуму, показники досягають не більше 65 Дб в активній фазі. Подібну сушку можна також використовувати не тільки в домашніх побутових цілях, але також в готелях, підприємствах громадського харчування та медичних установах.

Важливі деталі

Bosch WTM85251BY має до 17 програм сушіння, який розраховані на різні випадки і підлаштовуються під різні можливості. Так, окремо можна сушити сорочки або блузи, рушники, Спортивний одяг, шерсть. Що стосується спільного сушіння різних тканин, то на цей випадок є такі програми як змішана завантаження, надшвидка сушка, холодна, тепла і делікатна сушка.


*** Виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, комплектації та дизайну приладу без попереднього повідомлення. Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.

Характеристики сушильної машини
Виробник Bosch
Тип конденсаційна / C тепловим насосом
Максимальне завантаження 8 кг
Програми легкий догляд (Екстра сухе в шафу), легкий догляд (сухе в шафу), легкий догляд (сухе під праску), сорочки / блузки, супер 40', шерсть, делікатна, бавовна (Екстра сухе в шафу), бавовна (сухе в шафу), бавовна (сухе під праску), Спортивний одяг, рушники, мікс, сушка за часом: тепле повітря, сушка за часом: холодне повітря
Наявність дисплея бувши
Відстрочка старту бувши
Клас енергоспоживання A++
Витрата електроенергії 1.87 кВт / год
Рівень шуму 65 дБ
Розміри 842х598х652 мм
Вага 49.5 кг
Колір білий
Особливості дисплей, захист від дітей, сигнал завершення роботи, таймер відстрочки старту
Країна виробник Польща
Гарантія (міс) 24
Сушильна машина Bosch WTM85251BY
Сушильна машина Bosch WTM85251BY
Сушильна машина Bosch WTM85251BY
Сушильна машина Bosch WTM85251BY
Сушильна машина Bosch WTM85251BY
Сушильна машина Bosch WTM85251BY
Отзывы
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.