0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Витяжка кухонна Freggia CHS46GB

4695 грн.
  • Є в наявності
  • Виробник:  Freggia
  • Модель:  CHS46GB
4695 грн.
Опис

Кухонна телескопічна витяжка Freggia CHS46GB з міні-перемикачем..

Міні-перемикач
Зменшена версія слайдера. Основна особливість перемикача-розмір, який дозволяє розмістити пристрій в прихованих від очей місцях витяжки.

Захист від запахів з вентиляції
Витяжка оснащена зворотним клапаном, який не дозволяє брудному повітрю потрапляти назад із загальної вентиляції на кухню.

Індикатор забруднення фільтрів
Спеціальний індикатор повідомить вам про необхідність заміни вугільного і очищення жирового фільтра. Обидва цих фільтра-запорука якісної роботи витяжки.

Низький рівень шуму
Показує максимальний рівень шуму, який може видавати витяжка при максимальному навантаженні на мотор. Рівень шуму розраховується за міжнародними стандартами EN60704-2-13 і EN60704-3.

Чисте повітря
Ця функція включає режим, при якому щогодини ваша витяжка протягом 10 хвилин буде працювати на мінімальній швидкості, зберігаючи на вашій кухні чисте повітря.

Ефективний жировий фільтр
Жировий фільтр-обов'язковий елемент очисника повітря. Його основне завдання-очищати висхідні потоки повітря від частинок жиру і кіптяви. У даній витяжці Freggia встановлені алюмінієві жирові фільтри, спеціальні осередки яких утримують максимальну кількість жиру і випарів. Такі фільтри необхідно чистити 1 раз в 3 місяці.

Зворотний клапан
Всі моделі витяжок Freggia оснащені зворотним клапаном, який запобігає потраплянню забрудненого повітря з центрального воздуховода назад в кухню.

Розширена гарантія
Компанія Freggia забезпечує 2 роки повної гарантії на всі кухонні витяжки. Ми впевнені в якості нашої продукції.

Зроблено в Італії
Дизайн і якість італійських виробників є еталоном на ринку побутової техніки.


*** Виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, комплектації та дизайну приладу без попереднього повідомлення. Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.

Витяжка кухонна Freggia CHS46GB
Витяжка кухонна Freggia CHS46GB
Витяжка кухонна Freggia CHS46GB
Витяжка кухонна Freggia CHS46GB
Витяжка кухонна Freggia CHS46GB
Витяжка кухонна Freggia CHS46GB
Витяжка кухонна Freggia CHS46GB
Отзывы
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.