0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Шафа для вина Gunter & Hauer WK 110 D

56999 грн.
  • Є в наявності
  • Виробник:  Gunter & Hauer
  • Модель:  WK 110 D
56999 грн.
Опис

Шафа для вина Gunter & Hauer WK 110 D місткістю 121 пляшки.

Розмір (Ш * В * Г) - 595*1390*672 мм.

Винний льох у вас вдома
Цей винний шафа з кліматичною зоною від Günter&Hauer відтворює умови справжнього льоху з урахуванням вологості і температури. Ви можете регулювати процес і стежити за готовністю напою. Тепер у вас вдома є свій льох, де вина зможуть правильно дозріти.

Захист від ультрафіолету
Думаєте, де краще встановити винний шафа, щоб на нього не потрапляли сонячні промені? Склопакети із захистом від ультрафіолету, якими оснащена ця модель, не прив'язують вас до безпечного місця для установки техніки. Ви можете втілити будь-яку ідею і підібрати місце для шафи без втрати умов зберігання і дозрівання вин.

Освітлення у винному шафі
Правильна презентація вина починається з місця, де воно зберігається. У цій моделі винного шафи система освітлення дозволяє поліпшити огляд вашої колекції. Це виглядає стильно і сучасно.

Висувні полиці
Дістати колекційну пляшку з глибини шафи і не зачепити інші буває непросто. Висувні полиці в цьому винному шафі легко перетворять труднощі в прості рухи. Ви можете рухати полку, діставати або класти вино, не переживаючи, що зачепите, розіб'єте і збовтаєте інші екземпляри своєї колекції.

Спокій для вина / ніякої вібрації
Щоб зберегти букет і структуру вина, важливо, щоб воно не піддавалося вібрації. Раніше таких умов можна було домогтися тільки у винному погребі. Зараз шафа від Günter & Hauer легко вирішує подібну задачу. Завдяки антивібраційній системі компресора, ваше вино буде зберігатися в ідеальних умовах.


*** Виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, комплектації та дизайну приладу без попереднього повідомлення. Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.

Шафа для вина Gunter & Hauer WK 110 D
Шафа для вина Gunter & Hauer WK 110 D
Шафа для вина Gunter & Hauer WK 110 D
Шафа для вина Gunter & Hauer WK 110 D
Отзывы
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.