0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Морозильна камера Liebherr GP 2433

19349 грн.
  • Є в наявності
  • Виробник:  Liebherr
  • Модель:  GP 2433
19349 грн.
Опис

Морозильна камера Liebherr GP 2433 з корисним об'ємом 190 літрів.

Електронний контроль MagicEye

Електронна панель управління MagicEye дарує повний контроль роботи вашої морозильної камери. Температурний режим встановлюється з точністю до 1°З легким торканням. Також можна за допомогою панелі керування легко активувати додаткові функції, доступні у вашій моделі. Цифровий дисплей постійно показує поточну температуру всередині морозильної камери.

Миттєве заморожування SuperFrost за часом

Швидке та якісне заморожування забезпечує найкраще збереження всіх корисних речовин, а також смаку та текстури продуктів. Функція SuperFrost забезпечує "шокове заморожування" продуктів при температурі -32°С. Можна заморозити як невелику кількість продуктів, так і завантажити повністю морозильний відсік. Повернення до стандартної підтримки холоду відбувається автоматично приблизно через 65 годин з моменту включення цієї функції.

Система VarioSpace

Простір у морозильній камері організований таким чином, що у разі потреби ви легко зможете розмістити в ній продукти нестандартних форм і розмірів. Контейнери мають прозорі стінки для найкращого огляду вмісту, а також легко вилучаються разом із скляними поличками для розширення простору.

Сухе заморожування NoFrost

Технологія сухого заморожування NoFrost, що застосовується в холодильному обладнанні Liebherr протягом багатьох років, змусила забути господарок про таку неприємну процедуру, що потребує значного часу, як періодичне ручне розморожування. Лід та іній просто не утворюються в морозильній камері, а, значить, і розморожувати її нема чого. Продукти зберігаються максимально компактно та зручно, а споживання електрики знижено за рахунок відсутності шару льоду на випарнику.

Контейнери FrostSafe

Контейнери в морозильній камері виготовлені із екологічно безпечного високоякісного пластику. Вони забезпечують максимум корисного простору для зберігання продуктів та запобігають їх примерзанню до поверхні ящика. Прозора передня стінка дозволяє швидко оцінити які продукти знаходяться всередині. Завдяки герметичній конструкції висувних контейнерів низька температура всередині них зберігається максимально ефективно при кожному відкриванні дверцят.

Ручка зі штовхачем

Для того щоб відкрити дверцята потрібно мінімум зусиль. Ручка із вбудованим штовхачем віджимає ущільнювач, створюючи рівний тиск повітря зовні та всередині камери. Як наслідок, дверцята значно легше відчиняються, що підвищує комфорт при використанні приладу.

Двері, що перевішуються

Конструкція морозильної камери дозволяє змінити стандартне навішування дверей. Дотримуючись інструкцій, ви можете самостійно перенавісити дверцята приладу на потрібну сторону, відповідно до ваших уподобань, а також для забезпечення максимальної зручності на кухні.


*** Виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, комплектації та дизайну приладу без попереднього повідомлення. Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.

Характеристики морозильної камери
Виробник Liebherr
Тип вертикальний
Корисний об'єм 190 л
Кількість відділень 6
Клас енергоспоживання A++
Заморожуюча здатність 22 кг / добу
Автономне збереження холоду 26 ч
Споживання електроенергії 191 кВт / рік
Рівень шуму 40 дБ
Кліматичний клас SN / T
Тип управління електронний
Система розморожування ручний
Розміри 1447x600x630 мм
Вага 63 кг
Колір білий
Країна виробник Болгарія
Гарантія (міс) 36
Морозильна камера Liebherr GP 2433
Морозильна камера Liebherr GP 2433
Морозильна камера Liebherr GP 2433
Морозильна камера Liebherr GP 2433
Морозильна камера Liebherr GP 2433
Отзывы
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.