0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Вбудована морозильна камера Liebherr IG 1024

33449 грн.
  • Є в наявності
  • Виробник:  Liebherr
  • Модель:  IG 1024
33449 грн.
Опис

Вбудована морозильна камера Liebherr IG 1024 з корисним об'ємом 73 літрів.

Електронний контроль MagicEye

Електронна панель управління MagicEye дарує повний контроль роботи вашої морозильної камери. Температурний режим встановлюється з точністю до 1°З легким торканням. Також можна за допомогою панелі керування легко активувати додаткові функції, доступні у вашій моделі. Цифровий дисплей постійно показує поточну температуру всередині морозильної камери.

Миттєве заморожування SuperFrost за часом

Швидке та якісне заморожування забезпечує найкраще збереження всіх корисних речовин, а також смаку та текстури продуктів. Функція SuperFrost забезпечує "шокове заморожування" продуктів при температурі -32°С. Можна заморозити як невелику кількість продуктів, так і завантажити повністю морозильний відсік. Повернення до стандартної підтримки холоду відбувається автоматично приблизно через 65 годин з моменту включення цієї функції.

Технологія SmartFrost

Ручне розморожування морозильної камери потрібно не частіше 1-2 разів на рік. Кількість утворення льоду та інею знижена в кілька разів, що підвищує якість та комфортне зберігання продуктів. Рівномірний розподіл холодоагенту по контуру, що охолоджує, попереджає намерзання льоду на стінках камери. При цьому гладка поверхня стінок і легкознімні полиці дозволяють без особливих зусиль очистити внутрішню камеру.

Функція FrostControl

Панель керування оснащена відповідним індикатором FrostControl, що відображає максимальну температуру всередині морозильної камери, яка була досягнута під час вимкнення електроенергії. Цей показник дозволяє судити про можливе погіршення якості зберігання продуктів через надто високу температуру, що не завжди можна визначити на око.

Система VarioSpace

Простір у морозильній камері організований таким чином, що у разі потреби ви легко зможете розмістити в ній продукти нестандартних форм і розмірів. Контейнери мають прозорі стінки для найкращого огляду вмісту, а також легко вилучаються разом із скляними поличками для розширення простору.

Контейнери FrostSafe

Контейнери в морозильній камері виготовлені із екологічно безпечного високоякісного пластику. Вони забезпечують максимум корисного простору для зберігання продуктів та запобігають їх примерзанню до поверхні ящика. Прозора передня стінка дозволяє швидко оцінити які продукти знаходяться всередині. Завдяки герметичній конструкції висувних контейнерів низька температура всередині них зберігається максимально ефективно при кожному відкриванні дверцят.

Двері, що перевішуються

Конструкція морозильної камери дозволяє змінити стандартне навішування дверей. Дотримуючись інструкцій, ви можете самостійно перенавісити дверцята приладу на потрібну сторону, відповідно до ваших уподобань, а також для забезпечення максимальної зручності на кухні.

Жорстке кріплення дверей

Декоративні дверцята кухонного фасаду жорстко кріпляться за допомогою шарнірів до самих дверей морозильної камери. Така монолітна конструкція забезпечує надійність в експлуатації, максимальний кут відкриття дверей приладу та щільне прилягання без зазорів між двома дверцятами.


*** Виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, комплектації та дизайну приладу без попереднього повідомлення. Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.

Характеристики вбудовуваної морозильної камери
Виробник Liebherr
Тип вертикальна
Загальний об'єм 73 л
Кількість відділень 3
Клас енергоспоживання A++
Заморожуюча здатність 11 кг / добу
Автономне збереження холоду 24 год
Споживання електроенергії 131 кВт / рік
Рівень шуму 35 дБ
Кліматичний клас SN / T
Тип управління електронне
Система розморожування ручна
Розміри 714х559х544 мм
Країна виробник Німеччина
Гарантія (міс) 36
Вбудована морозильна камера Liebherr IG 1024
Вбудована морозильна камера Liebherr IG 1024
Вбудована морозильна камера Liebherr IG 1024
Вбудована морозильна камера Liebherr IG 1024
Вбудована морозильна камера Liebherr IG 1024
Отзывы
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.