0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Морозильна камера Liebherr IGS 1624

32549 грн.
  • Є в наявності
  • Виробник:  Liebherr
  • Модель:  IGS 1624
32549 грн.
Опис

Морозильна камера Liebherr IGS 1624 з корисним об'ємом 100 літрів.

Практична камера

Liebherr IGS 1624-вбудована морозильна камера, розроблена за новітнім словом техніки. Така камера відмінно впишеться як в розумний будинок, так і в стандартну кухню. Загальний обсяг становить 100 літрів, має в своєму складі чотири ящики. Прилад здатний заморозити 12 кг продуктів за стуки. В автономному режимі камера може знаходиться не більше 22 годин.

Технічна характеристика

Liebherr IGS 1624-морозильна камера типу соло, тобто встановлюється окремо, обсяг її становить 100 літрів. Морозильна камера на телескопічних напрямних, температурний режим камери може досягати-24⁰С. для морозильної камери передбачена система No Frost, яка перешкоджає виникненню інею, тим самим відпадає можливість постійно розморожувати агрегат.

Високі технології

Все управління морозильною камерою Liebherr IGS 1624 здійснюється механічним способом, є дисплей, на якому відображені основні показники функціонування приладу. Пристрій працює на низькому рівні шуму, всього 36 Дб. Пристрій має А ++ Клас енергоефективності, він досить економний. При бажанні, можна переважити двері в необхідну сторону.

Функції та можливості

Liebherr IGS 1624 складається в середній ціновій категорії. Камера має функцію автоматичного розморожування, коли він сам контролює необхідність розморожування. Також, в цій моделі присутні можливості швидкої заморозки і швидкого розморожування. Функція динамічного охолодження дозволяє охолодити одночасно велику кількість продуктів на різних полицях на одному рівні.


*** Виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, комплектації та дизайну приладу без попереднього повідомлення. Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.

Характеристики морозильної камери
Виробник Liebherr
Тип вертикальний
Корисний об'єм 100 л
Кількість відділень 4
Клас енергоспоживання A++
Заморожуюча здатність 12 кг / добу
Автономне збереження холоду 22 ч
Споживання електроенергії 159 кВт / рік
Рівень шуму 36 дБ
Кліматичний клас SN / T
Тип управління електронний
Система розморожування ручний
Розміри 874x540x544 мм
Вага 35.40 кг
Колір білий
Країна виробник Болгарія
Гарантія (міс) 36
Морозильна камера Liebherr IGS 1624
Морозильна камера Liebherr IGS 1624
Морозильна камера Liebherr IGS 1624
Морозильна камера Liebherr IGS 1624
Отзывы
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.