0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Чохол для балона 1354 (антиконденсаційний)

1742 грн.
  • Є в наявності
  • Виробник:  Ecosoft
  • Модель:  COVER1354
1742 грн.
Опис

Чим поганий конденсат на поверхні балона?

Корпус фільтра (балон) виготовлений з корозійностійкого матеріалу, але поява конденсату на його поверхні є вкрай небажаним. Зокрема, при осіданні пилу на вологу поверхню, балон забруднюється, і вимагає більш ретельного і трудомісткого догляду.

Також волога поверхня може стати сприятливим середовищем для утворення цвілі і грибків. Тому, виходячи з санітарно-гігієнічних міркувань, доцільно використовувати спеціальний чохол для захисту балона від утворення конденсату.

Як запобігти утворенню конденсату?

Використання чохла дозволить захистити корпус (колони) фільтра Ecosoft 1665 від утворення конденсату. Чохол легко надівається і знімається з балона. Виготовляються їх з якісного і високотехнологічного матеріалу, який добре зберігає свої робочі характеристики під впливом зовнішніх факторів.

Які переваги?

  • Ефективно захищає від утворення вологи
  • Естетичний зовнішній вигляд
  • Стійкість до механічних пошкоджень
  • Стійкість до утворення грибків
  • Надійність і довговічність

ПРИНЦИП ДІЇ

Конденсат-краплі води, які утворюються на поверхні корпусу фільтра. Причина появи конденсату-різниця температур між навколишнім середовищем і водою, що проходить через фільтр. В результаті вода, що міститься в навколишньому середовищі в газоподібному стані, переходить в рідину у вигляді невеликих крапель.

Чим поганий конденсат на поверхні балона?

Незважаючи на те, що корпус фільтра виготовлений з корозійностійкого матеріалу, поява вологи на його поверхні є вкрай небажаним. Зокрема, при осіданні пилу на вологу поверхню, балон забруднюється, що вимагає більш ретельного і трудомісткого догляду.

Також волога поверхня може стати сприятливим середовищем для утворення цвілі і грибків. Тому, виходячи з санітарно-гігієнічних міркувань, доцільно використовувати спеціальний чохол для захисту балона від утворення конденсату.

ОСОБЛИВОСТІ ДОГЛЯДУ

Використовуваний для виготовлення чохла матеріал-міцний і гнучкий. Догляд за поверхнею чохла нескладний. При легкому забрудненні чохол протирається вологою губкою, змоченою в мильному розчині температурою 30-40°С.використання хімічних препаратів не рекомендується.

У знятому вигляді чохол можна прати вручну або в пральній машині на режимі ручного прання. Віджимання забороняється. Сушка чохла здійснюється в розправленому вигляді, бажано без прямого впливу сонячних променів і на відстані не менше 1 м від опалювальних приладів. Прасування чохла не потрібно.


*** Виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, комплектації та дизайну приладу без попереднього повідомлення. Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.

Отзывы
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.