0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Фільтр пом'якшення води Ecosoft FU 1054CE TWIN

38056 грн.
 • Є в наявності
 • Виробник:  Ecosoft
 • Модель:  FU1054TWIN
38056 грн.
Опис

Фільтр Ecosoft FU 1054 CE Twin призначений для ефективного зниження жорсткості води.

Що таке жорстка вода?

Осад на нагрівальних елементах побутових приладів, білий наліт на кахлі та сантехніці, розлучення на скляних поверхнях — все це жорстка вода.

Крім негативного впливу на стан побутової техніки, високий вміст іонів жорсткості має вплив і на здоров'я людини. Така проблема властива як для води з природних джерел, так і для подається з міського водопроводу. Причинами тому можуть бути жорстка вихідна вода, недосконалість технологій централізованого очищення, а також застосування застарілих технологій.

Ефективне вирішення проблеми жорсткої води

Для зниження жорсткості води використовуються фільтри-пом'якшувачі такі як Ecosoft FU 1054 CE Twin. В якості фільтруючого завантаження використовується іонообмінна смола HCR-S / S (катіоніт виробництва Dow, Dowex™). В процесі фільтрації відбувається іонообмінна реакція, в результаті якої іони солей жорсткості заміщаються безпечними іонами натрію, приводячи в норму рівень жорсткості води.

Фільтр-пом'якшувач підвищує ефективність роботи техніки і знижує частоту поломок, істотно скорочуючи витрати на ремонти.

Які особливості моделі?

Фільтр пом'якшення дозволяє істотно заощадити на придбанні та обслуговуванні системи домашньої водопідготовки. Один фільтр Ecosoft FU 1054 CE Twin замінює кілька спеціалізованих установок. Система працює безперервно в автоматичному режимі, а її обслуговування зводиться лише до своєчасного додавання таблетованої солі.

Основні переваги

 • Техніка без нальоту і відкладень
 • Надійна і ефективна робота протягом не менше 5 років (за умови належної експлуатації)
 • Економне споживання солі і низький скидання стоків
 • До 50% економія прального порошку і миючих засобів
 • Більш тривалий термін служби нагрівального обладнання

Пристрій і робота фільтра

Система складається з двох основних модулів – двох балонів з фільтруючим матеріалом і бака-солерозчинника. Балони (колони) виготовлені з полімерного композиційного матеріалу, стійкого до корозії. Усередині балонів знаходиться іонообмінна смола.

Очищена вода відрізняється хорошими органолептичними характеристиками і може використовуватися для будь-яких побутових потреб. Вона повністю безпечна для шкіри і волосся, а також не викликає появи накипу на нагрівальних елементах приладів.

Регенерація

Після вичерпання ресурсу фільтруючого матеріалу керуючий клапан переводить один корпус фільтра в режим регенерації і вводить в експлуатацію другий. Регенерація відбувається очищеною водою, яка подається з робочого корпусу фільтра, і проходить в 5 стадій, які чітко запрограмовані і здійснюються клапаном самостійно.

Керуюча автоматика

Для управління роботою фільтра використовується електромеханічний клапан CE (Clack-Ecosoft). Він володіє цілим переліком переваг перед більш старими моделями керуючих клапанів. Серед переваг контролера-багатомовне меню, енергонезалежна пам'ять і багаторядковий РК-дисплей з функцією нічного підсвічування.

Для кого підійде краще?

Система комплексного очищення Ecosoft FU 1054 CE Twin оптимально підходить для пом'якшення води в котеджах, ресторанах, пралень, на автомийках, пивоварнях, пекарнях, для водогрійних і парових котелень.

ЯК ПРАЦЮЄ ФІЛЬТР

Фільтр підключається до водопроводу подачі холодної води. Попередньо очищена від механічних домішок вода надходить в корпус фільтра, заповнений фільтруючим матеріалом Dowex. Вода, проходячи через іонообмінну смолу, пом'якшується. Очищена вода через центральну трубу корпусу подається споживачеві.

Після вичерпання ресурсу матеріалу керуючий клапан переводить один корпус фільтра в режим регенерації, задіюючи другий корпус.

Регенерація відбувається очищеною водою, яка подається з робочого корпусу фільтра, і проходить в 5 стадій, які чітко запрограмовані і здійснюються клапаном самостійно.

 • Перша стадія-система промивається зворотним потоком води, що дозволяє розпушити фільтруючий матеріал і вимити з нього механічні домішки.
 • Потім з бака в корпус фільтра подається розчин солі, він проходить через іонообмінну смолу, внаслідок чого з неї вимиваються солі жорсткості, і, разом із залишками розчину, вони скидаються в каналізацію.
 • Наступна стадія (3) - коротка зворотна промивка, яка ще раз розпушує завантаження, вимиває залишки сольового розчину.
 • Після закінчення регенерації здійснюється промивка матеріалу прямим потоком води (Стадія 4).
 • Остання стадія (5) – заповнення сольового бака водою для розчинення таблетованої солі і підготовка розчину до наступної регенерації.

Після цього корпус фільтра з отрегенерованним фільтруючим матеріалом знаходиться в очікуванні закінчення роботи основного корпусу.

ОБСЛУГОВУВАННЯ

У разі виникнення будь-яких інших проблем клапан проінформує текстовим повідомленням на дисплеї з додатковим виведенням контактів Сервісного центру, в який необхідно звернутися.

Комплектація фільтра

 1. Корпус фільтра
 2. Багатофункціональний керуючий клапан Clack WS1TWIN СЕ (Виробництво США)
 3. Бак з сольовою системою для регенерації
 4. Фільтруючий матеріал Dowex HCR-S / S (Dow, США)

*** Виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, комплектації та дизайну приладу без попереднього повідомлення. Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.

Отзывы
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.