0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Фільтр пом'якшення води Ecosoft FU1354CI

21490 грн.
 • Є в наявності
 • Виробник:  Ecosoft
 • Модель:  FU1354CI
21490 грн.
Опис

Фільтр FU1354CI призначений для пом'якшення води (зниження вмісту солей жорсткості), підходить для будинку з 3-4 санвузлами. Води вистачить для щоденних потреб сім'ї до 6 осіб.

Фільтр складається з корпусу, заповненого іонообмінною смолою, багатофункціонального керуючого клапана і сольового бака для регенерації фільтра.

Унікальний керуючий клапан, розроблений компанією Clack Corporation (США), забезпечує абсолютну автономність роботи фільтра, піклується про постійний запас очищеної води і не вимагає до себе зайвої уваги.

Основні переваги

 • Фільтр повністю автоматизований, безшумний
 • Чиста і м'яка вода кожен день
 • Надійна і ефективна робота фільтруючого матеріалу протягом не менше 5 років (за умови належної експлуатації)
 • Економне споживання солі і маленький скидання стоків

Результати використання

 • Шовковиста шкіра і здорове волосся
 • Сяюча сантехніка та посуд
 • Якість і колір одягу і білизни зберігається значно довше
 • Істотна економія прального порошку і миючих засобів - до 50%
 • Більш тривалий термін служби нагрівального обладнання (пральної та посудомийної машин, бойлера і чайника)
 • Економія до 30% електроенергії

ЯК ПРАЦЮЄ ФІЛЬТР

Фільтр-пом'якшувач для води працює в автономному режимі. Система ефективно пом'якшує воду і самостійно контролює всі процеси своєї роботи. Якщо ресурс системи вичерпався, вона самостійно вийде на регенерацію, але тільки в той час, коли споживання води мінімально, щоб не позбавити вас доступу до очищеної води. Крім того, пом'якшувач запам'ятовує інтенсивність вашого споживання води в різний час, і адаптується таким чином, щоб чиста вода була доступна навіть при піковому її споживанні – наприклад, на вихідних.

Фільтр підключається до водопроводу подачі холодної води. Попередньо очищена від механічних домішок вода надходить в корпус фільтра, заповнений іонообмінної смолою. Вода проходить через шар смоли, при цьому солі жорсткості затримуються на смолі. Очищена вода через центральну трубу корпусу подається споживачеві.

Після вичерпання ресурсу смоли, коли вона вже не може поглинати іони жорсткості, керуючий клапан переводить фільтр в режим регенерації.

Регенерація

Регенерація проходить в 4 стадії, які чітко запрограмовані, і здійснюються клапаном самостійно.

Перша стадія-фільтр промивається зворотним потоком води, що дозволяє розпушити фільтруючий матеріал і вимити з нього механічні домішки.
Потім з бака в корпус фільтра подається розчин солі, він проходить через смолу, внаслідок чого з неї вимиваються солі жорсткості, і, разом із залишками розчину, скидаються в каналізацію.
Після закінчення регенерації здійснюється промивка смоли прямим потоком води (Стадія 3) для вимивання залишків сольового розчину.
Остання стадія (4) - заповнення сольового бака водою для розчинення таблетованої солі і підготовка розчину до наступної регенерації. Після цього система знову може використовуватися для очищення води.

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Завдяки використанню багатофункціонального клапана, фільтр не вимагає постійної уваги. Єдиним важливим завданням клієнта при обслуговуванні є своєчасна засипка солі. Це гарантує ефективну регенерацію фільтруючого матеріалу, незмінно високий ресурс і якість води.

У разі виникнення будь-яких інших проблем клапан проінформує текстовим повідомленням на дисплеї з додатковим виведенням контактів Сервісного центру.

Комплектація фільтра

 1. Корпус фільтра
 2. Багатофункціональний керуючий клапан Clack WS1 СІ (США)
 3. Бак з сольовою системою для регенерації
 4. Іонообмінна смола ECOLITE

*** Виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, комплектації та дизайну приладу без попереднього повідомлення. Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.

Фільтр пом'якшення води Ecosoft FU1354CI
Фільтр пом'якшення води Ecosoft FU1354CI
Фільтр пом'якшення води Ecosoft FU1354CI
Отзывы
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.