0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Комплект для систем безперервної дії типу Duplex з клапанами 1.5"

31892 грн.
  • Є в наявності
  • Виробник:  Ecosoft
  • Модель:  DUPLECO15
31892 грн.
Опис

Комплект для створення системи безперервної дії типу DUPLEX. Використовується для всіх систем безперервної дії типу ТWIN з клапанами СЕ15".

Комплект дозволяє перенаправляти подачу потоків вихідної або очищеної води в момент регенерації Системи очищення, що забезпечує ефективну роботу фільтра навіть в момент пікового навантаження.

Які переваги?

Конструкція робить клапан надійним в роботі
Просто і зручно підключається і не вимагає мікроперемикача
Не створює гідравлічних ударів
Тривалий термін експлуатації

Пристрій системи

DUPLEX-це система безперервної дії з паралельно підключеними двома фільтруючими колонами. Обидва фільтри працюють одночасно, що дозволяє досягти подвійної продуктивності. У кожної колони окремий блок управління, який відповідає за режими фільтрації і регенерації.

Для кого підійде?

Для ресторану, готелю, котельні, пральні або будь-якого іншого виробничого процесу, оскільки з системою DUPLEX всі споживачі забезпечені очищеною водою. Безперервна подача води - навіть в момент регенерації один з фільтрів перебувати в робочому режимі.

ЯК ПРАЦЮЄ

У системах безперервної дії типу DUPLEX дві фільтруючі колони включені паралельно, і працюють одночасно. За рахунок цього досягається подвійна продуктивність. У кожної колони свій блок управління, який відповідає за режими фільтрації і регенерації.

Для запобігання подачі споживачеві неочищеної води під час промивання одного з фільтрів на вихідній лінії кожного фільтра встановлюється Автоматичний двоходовий клапан з сервоприводом. Клапан підключається сигнальним (він же і живить) кабелем до спеціального роз'єму керуючого клапана фільтра. У момент початку регенерації керуючий клапан перемикає клапан перекривання байпаса в закритий стан, закриваючи тим самим доступ неочищеної води до споживача. Після закінчення Промивання двоходовий клапан переходить в своє початкове відкрите стан.

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Комплект для систем безперервної дії типу DUPLEX потребує періодичного обслуговування, яке полягає в розбиранні, ретельному промиванні розподільника потоку, а також інших елементів даного клапана.

Обслуговування повинно проводитися кваліфікованим персоналом.

ХАРАКТЕРИСТИКА

  • Приєднувальний розмір-1,5"
  • Матеріал-бронза
  • Робочий тиск - від 1,4 до 8,6 бар
  • Робоча температура - від 4 до 43 °С
  • Встановлюється тільки на лінії холодної води.

Комплектація

Складається з двох комплектів клапанів для систем з клапанами 1,5", двох мікровимикачів, двох електричних кабелів.


*** Виробник залишає за собою право на внесення змін до конструкції, комплектації та дизайну приладу без попереднього повідомлення. Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.

Отзывы
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Немає відгуків про цей товар.